Dzięki za zapis na MEGA LIVE!

Dzień przed MEGA LIVEM wyślę Ci maila z przypomnieniem 🙂

A już teraz przypominam Ci o trwającej do końca stycznia promocji na moje kursy.

Skończ z wymówkami, wejdź konkretnie w 2024 rok i wykonaj zdecydowany krok w kierunku zostania programistą!

Java od podstaw

Teraz 100 zł taniej!

Cena: 699 zł 599 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 699 zł

W tym kursie wprowadzę Cię do świata Javy i przygotuję do rozpoczęcia kariery w IT – zaczniemy od absolutnych podstaw, wspólnie napiszemy pierwsze proste programy, a potem krok po kroku będziemy podnosić poprzeczkę, tworzyć coraz bardziej rozbudowane aplikacje i uczyć się kolejnych zagadnień.

Nauczysz się też w praktyce wykorzystywać technologie, z którymi programiści Javy pracują na co dzień – bazy danych, REST API, Maven, Gradle, Git, Docker oraz Spring Boot.

Kurs Java od podstaw oparty jest na ogromnej ilości praktyki – to 12 modułów, w których krok po kroku uczysz się programowania w Javie. Na obecną chwilę otrzymujesz dostęp do dziewięciu pierwszych modułów, kolejne moduły zostaną opublikowane na platformie w styczniu 2024.

Jeżeli chcesz zostać programistą języka Java, to jest to kurs dla Ciebie.

Strona kursu: Java od podstaw

Java od podstaw + Git od podstaw

Teraz 150 zł taniej!

Cena: 998 zł 848 zł

Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 998 zł

W tym pakiecie oprócz kursu Java od podstaw otrzymujesz również kurs Git od podstaw.

Git od podstaw to kurs, który pomoże Ci wyróżnić się na rozmowie kwalifikacyjnej prezentując się jako ekspert od Gita.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Kurs oparty jest na trzech głównych filarach – pierwszy z nich to sam Git, drugi z nich to GitHub oraz tworzenie portfolio, a trzeci to zagadnienia poświęcone pracy w zespole.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. 

Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Strona kursu: Git od podstaw

Java od podstaw + Git od podstaw + Rekrutacja programisty

Teraz 300 zł taniej!

Cena: 1297 zł 997 zł

Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 1297 zł

Rekrutacja programisty to kurs, w którym uczę Cię jak najefektywniej przejść drogę do zostania programistą, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne.

Kurs oparty jest na maksymalnej ilości praktyki. Bez względu na to, czy poruszamy temat tworzenia CV, budowania portfolio czy rozmowy kwalifikacyjnej, każdy moduł kończy się zestawem ćwiczeń do wykonania. Każda lekcja, każdy moduł i każde ćwiczenie przybliżają Cię do momentu, w którym pomyślnie przechodzisz proces rekrutacyjny i otrzymujesz pracę jako programista.

Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedzieć, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak pisać przykuwające uwagę rekruterów CV, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

Strona kursu: Rekrutacja programisty

Kto jest autorem kursów?

Nazywam się Kamil Brzeziński. Pierwsze kroki w programowaniu stawiałem jeszcze jako dzieciak (miałem wtedy dwanaście albo trzynaście lat), tworząc pierwsze strony internetowe i pisząc proste programy.

Później pasja przerodziła się w pracę (ale pasja wciąż została!) – w branży IT jestem obecny już ponad dziesięć lat. Karierę rozpoczynałem w Menlo Innovations, wyjątkowej, wielokrotnie nagradzanej firmie z Ann Arbor w stanie Michigan (USA). Po powrocie do Polski pracowałem nad rozwojem narzędzi wykorzystywanych przez firmę TomTom w branży autonomicznych samochodów, w Fujitsu rozwijałem aplikację, bez której nie działałaby tokijska giełda, a w międzynarodowej korporacji IDEMIA byłem częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Indiach.

Od pięciu lat prowadzę w serwisie YouTube popularny kanał o programowaniu Jak nauczyć się programowania, na którym w prostych słowach opowiadam o programowaniu.

Kanał Jak nauczyć się programowania na YouTubie to:

🔥 5 milionów wyświetleń wszystkich filmów
🔥 ponad 100 tysięcy wyświetleń miesięcznie
🔥 75 tysięcy subskrybentów
🔥 15 tysięcy pozytywnych komentarzy
🔥 setki prywatnych wiadomości z podziękowaniami za pomoc w rozpoczęciu kariery w IT

Jestem również twórcą kursów Java od podstawGit od podstaw, Rekrutacja programisty oraz autorem dwóch ebooków: Roadmapa programisty, w którym piszę czego,  kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą oraz Programista dzisiaj, w którym wskazuję konkretne, sprawdzone źródła, z którymi powinniśmy się zapoznać rozpoczynając swoją przygodę z programowaniem oraz branżą IT.

A poza YT zapraszam na Instagram, grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie.

Scroll to Top