Dołącz do mailingu i naucz się Javy od podstaw

Powyższy film to pierwsze minuty kursu Java od podstaw.

Do kursu możesz dołączyć tutaj, a tutaj zapraszam Cię do dołączenia do mailingu, dzięki któremu zaczniesz uczyć się programowania już teraz!

Dołączając do mailingu Java od podstaw, w każdy wtorek będziesz otrzymywał ode mnie maila.

Co w tych mailach znajdziesz?

✅ mini – lekcje o podstawach programowania w Javie
✅ zadania do wykonania (bo programowania uczysz się przez praktykę!)
✅ wskazówki dotyczące tego, czego i w jaki sposób się uczyć
✅ rekomendacje dodatkowych materiałów, z którymi warto się zapoznać

Czego się dzięki temu mailingowi nauczysz?

⭐ dowiesz się, czym jest Java i dlaczego jej znajomość jest tak pożądana na rynku pracy

⭐ nauczysz się podstaw Javy i będziesz w stanie samodzielnie tworzyć proste programy z użyciem tego języka

⭐ poznasz te zagadnienia, które każdy programista powinien znać, a które w kursach programowania są niestety często pomijane

🔥 BONUS: BEZPŁATNY EBOOK! 

Dodatkowo, już na samym starcie, otrzymasz ode mnie wyjątkowego ebooka 7 kroków do zostania programistą Java, w którym nakreślam drogę, jaką musisz przejść, by tym programistą się stać.

Ile to wszystko kosztuje?

Mailing oraz ebook 7 kroków do zostania programistą Java są całkowicie bezpłatne. Jedyne, co musisz zrobić to podać (i potwierdzić) adres email oraz imię.

Czasem otrzymasz ode mnie maila z ofertą jednego z moich kursów. Co ważne, część ofert kieruję JEDYNIE do osób zapisanych na mailing. Dzięki mailingowi również najwcześniej dowiesz się o premierze kursu Java od podstaw, a także będziesz mieć możliwość dołączenia do niego w najlepszej możliwej cenie.

Kto jest autorem kursu?

Nazywam się Kamil Brzeziński. Pierwsze kroki w programowaniu stawiałem jeszcze jako dzieciak (miałem wtedy dwanaście albo trzynaście lat), tworząc pierwsze strony internetowe i pisząc proste programy.

Później pasja przerodziła się w pracę (ale pasja wciąż została!) – w branży IT jestem obecny już ponad dziesięć lat. Karierę rozpoczynałem w Menlo Innovations, wyjątkowej, wielokrotnie nagradzanej firmie z Ann Arbor w stanie Michigan (USA). Po powrocie do Polski pracowałem nad rozwojem narzędzi wykorzystywanych przez firmę TomTom w branży autonomicznych samochodów, w Fujitsu rozwijałem aplikację, bez której nie działałaby tokijska giełda, a w międzynarodowej korporacji IDEMIA byłem częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Indiach.

Od czterech lat prowadzę w serwisie YouTube popularny kanał o programowaniu Jak nauczyć się programowania, na którym w prostych słowach opowiadam o programowaniu.

Kanał Jak nauczyć się programowania na YouTubie to:

🔥 5 milionów wyświetleń wszystkich filmów
🔥 200 tysięcy wyświetleń miesięcznie
🔥 70 tysięcy subskrybentów
🔥 15 tysięcy pozytywnych komentarzy
🔥 setki prywatnych wiadomości z podziękowaniami za pomoc w rozpoczęciu kariery w IT

Jestem również twórcą kursu Git od podstaw oraz autorem dwóch ebooków: Roadmapa programisty, w którym piszę czego,  kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą oraz Programista dzisiaj, w którym wskazuję konkretne, sprawdzone źródła, z którymi powinniśmy się zapoznać rozpoczynając swoją przygodę z programowaniem oraz branżą IT.

A poza YT zapraszam na Instagram, grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie.

Scroll to Top