Dołącz do mailingu i naucz się Javy od podstaw

Powyższy film to pierwsze minuty kursu Java od podstaw.

Kurs rusza we wrześniu, ale zanim to nastąpi zapraszam Cię do dołączenia do mailingu, dzięki któremu zaczniesz uczyć się programowania już teraz!

Dołączając do mailingu Java od podstaw, w każdy wtorek będziesz otrzymywał ode mnie maila.

Co w tych mailach znajdziesz?

✅ mini – lekcje o podstawach programowania w Javie
✅ zadania do wykonania (bo programowania uczysz się przez praktykę!)
✅ wskazówki dotyczące tego, czego i w jaki sposób się uczyć
✅ rekomendacje dodatkowych materiałów, z którymi warto się zapoznać

Czego się dzięki temu mailingowi nauczysz?

⭐ dowiesz się, czym jest Java i dlaczego jej znajomość jest tak pożądana na rynku pracy

⭐ nauczysz się podstaw Javy i będziesz w stanie samodzielnie tworzyć proste programy z użyciem tego języka

⭐ poznasz te zagadnienia, które każdy programista powinien znać, a które w kursach programowania są niestety często pomijane

🔥 BONUS: BEZPŁATNY EBOOK! 

Dodatkowo, już na samym starcie, otrzymasz ode mnie wyjątkowego ebooka 7 kroków do zostania programistą Java, w którym nakreślam drogę, jaką musisz przejść, by tym programistą się stać.

Ile to wszystko kosztuje?

Mailing oraz ebook 7 kroków do zostania programistą Java są całkowicie bezpłatne. Jedyne, co musisz zrobić to podać (i potwierdzić) adres email oraz imię.

Czasem otrzymasz ode mnie maila z ofertą jednego z moich kursów. Co ważne, część ofert kieruję JEDYNIE do osób zapisanych na mailing. Dzięki mailingowi również najwcześniej dowiesz się o premierze kursu Java od podstaw, a także będziesz mieć możliwość dołączenia do niego w najlepszej możliwej cenie.

Kto jest autorem kursu?

Nazywam się Kamil Brzeziński. Pierwsze kroki w programowaniu stawiałem jeszcze jako dzieciak (miałem wtedy dwanaście albo trzynaście lat), tworząc pierwsze strony internetowe i pisząc proste programy.

Później pasja przerodziła się w pracę (ale pasja wciąż została!) – w branży IT jestem obecny już ponad dziesięć lat. Karierę rozpoczynałem w Menlo Innovations, wyjątkowej, wielokrotnie nagradzanej firmie z Ann Arbor w stanie Michigan (USA). Po powrocie do Polski pracowałem nad rozwojem narzędzi wykorzystywanych przez firmę TomTom w branży autonomicznych samochodów, w Fujitsu rozwijałem aplikację, bez której nie działałaby tokijska giełda, a w międzynarodowej korporacji IDEMIA byłem częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Indiach.

Od czterech lat prowadzę w serwisie YouTube popularny kanał o programowaniu Jak nauczyć się programowania, na którym w prostych słowach opowiadam o programowaniu.

Kanał Jak nauczyć się programowania na YouTubie to:

🔥 5 milionów wyświetleń wszystkich filmów
🔥 200 tysięcy wyświetleń miesięcznie
🔥 70 tysięcy subskrybentów
🔥 15 tysięcy pozytywnych komentarzy
🔥 setki prywatnych wiadomości z podziękowaniami za pomoc w rozpoczęciu kariery w IT

Jestem również twórcą kursu Git od podstaw oraz autorem dwóch ebooków: Roadmapa programisty, w którym piszę czego,  kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą oraz Programista dzisiaj, w którym wskazuję konkretne, sprawdzone źródła, z którymi powinniśmy się zapoznać rozpoczynając swoją przygodę z programowaniem oraz branżą IT.

A poza YT zapraszam na Instagram, grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie.

Scroll to Top