fbpx

NAUCZ SIĘ JAVY I ROZPOCZNIJ KARIERĘ PROGRAMISTY

NAUCZ SIĘ JAVY I ROZPOCZNIJ KARIERĘ PROGRAMISTY

Lata mijają, a Java nieustannie, od połowy lat 90-tych ubiegłego wieku, znajduje się w czołówce najczęściej używanych języków programowania. Co więcej, pomimo tej długiej historii Java wciąż dynamicznie się rozwija. Nowe wydania języka pojawiają się co pół roku – w marcu oraz we wrześniu i w każdym wydaniu twórcy Javy dodają coś nowego.

Java to język o ogromnych możliwościach, stabilny, ze skupioną wokół niego dużą społecznością oraz bogatą ofertą frameworków i bibliotek, a to wszystko sprawia, że niezmiennie jest to jeden najczęściej używanych języków w biznesie.

Ofert pracy dla Java Developerów jest bardzo dużo i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się w najbliższych latach odwrócić. Jednocześnie konkurencja wśród osób wchodzących do branży IT ze znajomością Javy nie jest tak duża jak w przypadku innych języków takich jak Python czy JavaScript.

A to wszystko sprawia, że Java jest doskonałym wyborem dla każdego początkującego programisty.

WIĘCEJ OFERT PRACY NIŻ KANDYDATÓW

WIĘCEJ OFERT PRACY NIŻ KANDYDATÓW

W przypadku wielu popularnych ścieżek (Python, JavaScript, Testing) liczba chętnych znacznie przewyższa liczbę ofert pracy.

W przypadku Javy na rynku jest więcej ofert niż kandydatów.

Poniżej zamieściłem slajd z Raportu wynagrodzeń i realnych zarobków w IT 2022 przygotowanego przez portal justjoin.it. Javę oznaczyłem czerwoną strzałką.

Pełna wersja raportu dostępna jest tutaj: https://raport.justjoin.it/.

JAK WYGLĄDA KURS JAVA OD PODSTAW?

JAK WYGLĄDA KURS JAVA OD PODSTAW?

W tym kursie wprowadzę Cię do świata Javy i przygotuję do rozpoczęcia kariery w IT – zaczniemy od absolutnych podstaw, wspólnie napiszemy pierwsze proste programy, a potem krok po kroku będziemy podnosić poprzeczkę, tworzyć coraz bardziej rozbudowane aplikacje i uczyć się kolejnych zagadnień.

Nauczysz się też w praktyce wykorzystywać technologie, z którymi programiści Javy pracują na co dzień – bazy danych SQL, REST API, Maven, Gradle, Git, Docker oraz Spring Boot.

Kurs Java od podstaw oparty jest na ogromnej ilości praktyki – to 12 modułów, w których krok po kroku uczysz się programowania w Javie. Łączna długość materiałów w kursie to ponad 30h.

Kurs stworzyłem zgodnie z ideą micro-learningu starając się, by każda lekcja była jak najbardziej przystępna. Dzięki temu większość lekcji trwa poniżej 10 minut, co oznacza, że nawet jeżeli masz niewiele czasu, i tak uda Ci się zrobić kolejny krok do przodu. Koniec z wymówkami!

Java od podstaw to także quizy sprawdzające Twoją wiedzę oraz kilkadziesiąt ćwiczeń i projektów do wykonania. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że to, czego się uczysz, od razu wykorzystujesz w praktyce.

JAKIE MODUŁY ZNAJDZIESZ W KURSIE?

JAKIE MODUŁY ZNAJDZIESZ W KURSIE?

MODUŁ 1 - Szczypta teorii na start

To moduł rozgrzewkowy. To tutaj się poznamy, a ja opowiem Ci, jak będzie wyglądał kurs i czego z niego się nauczysz.

Dowiesz się również dlaczego warto uczyć się Javy i co sprawia, że jest to jeden z najpopularniejszych języków na świecie.

MODUŁ 2 - Pierwsze kroki w Javie

W tym module napiszesz swój pierwszy kod w języku Java. Dowiesz się, czym są zmienne i stworzysz aplikację, która wyświetli Twoje imię oraz wiek.

Zainstalujesz również Javę na swoim komputerze i będziesz w 100% gotowy do kolejnych lekcji!

MODUŁ 3 - Podstawy Javy

W tym module wchodzimy na grubo!

Będzie DUŻO pisania kodu 🙂 Jak zresztą w każdym z pozostałych modułów 🙂

Poznasz typy danych dostępne w Javie, nauczysz się wykonywać operacje arytmetyczne oraz pracować z tekstem, a a także zaczniesz sterować logiką aplikacji.

Poznasz dwa kluczowe koncepty w programowaniu – instrukcje warunkowe oraz pętle.

Nauczysz się też pracować ze zbiorami danych wykorzystując tablice, listy, sety oraz mapy.

MODUŁ 4 - Programowanie obiektowe

Podnosimy poprzeczkę i zaczynamy myśleć obiektowo!

Na tym etapie będziesz mieć już całkiem niezłe pojęcie na temat tego, czym jest programowanie i będziesz potrafić samodzielnie pisać proste programy.

Pójdziemy więc o krok dalej i przyjrzymy się idei programowania obiektowego. Dowiesz się czym są klasy, interfejsy oraz enumy.

Zobaczysz, czym charakteryzują się pola klasy, metody, konstruktory oraz poznasz różnice między modyfikatorami dostępu obecnymi w Javie.

Wspólnie przesłonimy i przeciążymy pierwsze metody, a także krok po kroku wyjaśnimy sobie takie pojęcia jak enkapsulacja, polimorfizm czy klasa abstrakcyjna.

Moduł zakończymy BARDZO KONKRETNYM projektem, w którym najpierw zmierzymy się z szeregiem problemów, a następnie rozwiążemy każdy z tych problemów stosując wiedzę zdobytą w tym module.

MODUŁ 5 - Poznajemy bibliotekę standardową Javy

Wiemy już czym jest programowanie obiektowe, a to otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości poznawania języka Java!

I to właśnie zrobimy w tym module – wspólnie przejdziemy przez wszystkie najważniejsze funkcjonalności Javy.

Przerabiając materiał z tego modułu, poznasz szczegóły działania obiektów typu String, a także dowiesz się, kiedy (i jak) korzystać z klas StringBuilder oraz StringBuffer.

Nauczysz się pracować z datami oraz poznasz klasy użytkowe Math i Arrays.

Poznasz też zupełnie nowy koncept czyli wyjątki. Dowiesz się, dlaczego z nich korzystamy, nauczysz się je obsługiwać oraz zaczniesz tworzyć własne wyjątki.

MODUŁ 6 - Stream API i programowanie funkcyjne

Jeżeli zapytalibyśmy programistów Javy o najbardziej przełomowy moment w rozwoju języka, prawdopodobnie większość z nich wskazałaby wprowadzenie Stream API w Javie 8.

Tak, świat Javy dzieli się na ten przed Javą 8 i ten obecny.

W tym module przyglądamy się najważniejszym funkcjonalnościom, które zostały dodane do Javy na przestrzeni ostatnich lat, ze szczególnym uwzględnieniem Stream API, które całkowicie zmieniło sposób, w jaki pracujemy z kodem tworząc aplikacje w języku Java.

Nauczysz się korzystać ze Streamów, wyrażeń lambda oraz poznasz takie koncepty jak referencja do metody (method reference) oraz interfejs funkcyjny. Zdobędziesz również podstawową wiedzę na temat programowania funkcyjnego i zobaczysz, jak łączyć to podejście z programowaniem obiektowym.

MODUŁ 7 - Korzystamy z zewnętrznych bibliotek

Jedną z najważniejszych zasad w programowaniu jest, by nie wymyślać koła na nowo!

Zanim napiszesz jakiś kod, warto sprawdzić, czy problem, z którym się mierzysz, nie został już wcześniej rozwiązany przez kogoś innego.

Bardzo często rozwiązania powtarzalnych problemów dostępne są w postaci zewnętrznych bibliotek, które wystarczy dołączyć do naszego projektu i odpowiednio z nich skorzystać.

W tym module nauczysz się dodawać do projektu zewnętrzne zależności przy użyciu narzędzi o nazwie Maven i Gradle oraz na własne oczy, na praktycznych przykładach, zobaczysz, ile czasu jesteś w ten sposób w stanie zaoszczędzić.

Poznasz również najpopularniejsze biblioteki, z których korzystają programiści języka Java – Lombok, Guava oraz Apache Commons.

MODUŁ 8 - Spring Boot i REST API

Praktycznie w każdym ogłoszeniu na stanowisko Java Developer na liście wymagań znajdziesz framework Spring Boot.

Poznanie podstaw tego frameworka jest absolutnie niezbędne i właśnie tym zajmiemy się w tym module.

Dowiesz się, czym jest Spring Boot, zobaczysz, jak ogromne ma on możliwości oraz przekonasz się, jak korzystanie z niego z miejsca uczyni Cię znacznie bardziej skutecznym programistą.

Poznasz ideę wstrzykiwanie zależności i stworzysz pierwsze aplikacje z wykorzystaniem Spring Boota.

Nauczysz się też tworzyć projekty oparte na architekturze REST API, która jest najpowszechniejszym standardem komunikacji wykorzystywanym we współczesnych systemach.

MODUŁ 9 - Bazy danych i Spring Data JPA

Programowanie to logika oraz dane.

We wcześniejszych modułach zajmowaliśmy się przede wszystkim logiką, tak więc teraz pora na dane! A jak dane to oczywiście bazy danych 🙂

W tym module poznasz podstawy pracy z bazami relacyjnymi zwanymi inaczej bazami SQL.

Dowiesz się, czym charakteryzują się bazy relacyjne i dlaczego  nieprzerwanie od prawie 50 lat (!!!) to najczęściej wybierane rozwiązanie do przechowywania danych w systemach informatycznych na całym świecie.

Wspólnie zainstalujemy wybraną bazę danych SQL, a następnie nauczysz się podstawowych operacji takich jak dodawanie, usuwanie, edycja oraz wyświetlanie danych.

Poznasz też nowy projekt z rodziny Springa – Spring Data JPA, a zdobytą w tym module wiedzę wykorzystasz w praktyce do zintegrowania bazy danych z aplikacją, którą napiszesz w ramach tego modułu.

MODUŁ 10 - Debugowanie i testowanie kodu

Tworząc projekty i pisząc kod, nie unikniemy błędów.

Grunt to wiedzieć, jak minimalizować ryzyko powstawania tych błędów oraz jak skutecznie je diagnozować, gdy mimo wszystko się pojawią.

W tym module dowiesz się, na czym polega proces debugowania kodu i nauczysz się korzystać z narzędzi do debugowania wbudowanych w IntelliJ IDEA.

Poznasz również ideę testowania jednostkowego (unit testing) oraz podejście Test-Driven Development (TDD), w którym pisanie kodu zaczynamy od napisania testu.

Stworzysz również kilka aplikacji wykorzystując narzędzia JUnit oraz Mockito.

MODUŁ 11 - Aplikacje z interfejsem graficznym

Czy możemy używać Javy do tworzenia aplikacji z interfejsem graficznym (GUI) oraz aplikacji webowych? TAK.

Czy są to powszechne wykorzystania Javy? Nie, komercyjne wykorzystanie Javy w ten sposób zdarza się bardzo rzadko. Java ma zastosowanie przede wszystkim w warstwie backendu, a do frontendu zazwyczaj używamy innych jęzków.

Czy w takim razie warto poznawać narzędzia takie jak JavaFX, Thymeleaf czy Vaadin? Podstawy jak najbardziej tak, bo to fajny, łatwy sposób na zaprezentowanie tego, czego się uczymy w formie wizualnej, a to jeszcze bardziej motywuje nas do dalszej nauki!

I właśnie narzędziom do tworzenia aplikacji graficznym w Javie przyjrzymy się w tym module.

MODUŁ 12 - Git i Docker

W tym module poznasz dwa najczęściej wykorzystywane narzędzia przez programistów na całym świecie.

Wyniki ankiety Stack Overflow są jednoznaczne – z Dockera korzysta 64% programistów a z Gita aż 94%!

Ich znajomość jest więc obowiązkowa.

Gita i Dockera poznasz w praktyce – w ramach tego modułu, wykorzystując to, czego nauczyłeś się do tej pory, stworzysz projekt z użyciem Dockera i umieścisz ten projekt w serwisie GitHub.

Następnie wykorzystasz to repozytorium do uruchomienia projektu w chmurze, dopisując do listy Twoich osiągnięć kolejną bardzo konkretną umiejętność. 

BONUSOWY MODUŁ NR 1 - Jak wykorzystać AI w dalszej nauce programowania?

Programowania uczymy się całe życie, a z roku na rok jest to coraz łatwiejsze!

Tak, programowanie bardzo mocno się rozwija i co chwilę na rynku pojawiają się nowe narzędzia i technologie, ale dostęp do wiedzy jest dzisiaj praktycznie nieograniczony.

Zupełnie nowe możliwości w temacie nauki programowania otworzył też niesamowity postęp, jaki się dokonał w branży sztucznej inteligencji.

Tak, programista nie powinien traktować sztucznej inteligencji jako zagrożenie, a jako potężne narzędzie, które – gdy tylko zostanie właściwie wykorzystane – jest w stanie bardzo mocno pomóc podczas nauki programowania.

W tym module nauczysz się wykorzystywać w pełni moc drzemiącą w AI i zobaczysz, jak z niej korzystać. Z dnia na dzień będziesz stawać się lepszym programistą przyspieszając tym samym moment rozpoczęcia przez Ciebie kariery w branży IT.

Moduł zostanie opublikowany w pierwszym tygodniu stycznia 2024.

BONUSOWY MODUŁ NR 2 - Jakie kroki wykonać po kursie, by dostać pracę na stanowisku programisty?

Poznanie podstaw wybranego języka (w Twoim wypadku Javy) to tylko jeden z kroków, które musisz wykonać na drodze do zostania programistą.

Krok BARDZO ważny, ale po nim potrzebne są jeszcze kolejne.

O tym, jakie to kroki, dowiesz się w tym module.

Zobaczysz, jak uczyć się skutecznie i tego, co faktycznie istotne.

Nauczysz się budować atrakcyjne portfolio, dzięki któremu wyróżnisz się spośród innych kandydatów.

Poznasz dobre praktyki, dzięki którym staniesz się bardziej kompletnym programistą.

Podzielę się też z Tobą niezwykle cennymi wnioskami i radami, które są efektem ponad dziesięciu lat mojej pracy na stanowisku Java Developer w nieustannie zmieniającej się branży IT.

Dzięki temu modułowi dowiesz się, czego rynek wymaga od kandydata DZISIAJ, w czasach ogromnej konkurencji i dynamicznie rozwijającej się sztucznej inteligecji.

 

Moduł zostanie opublikowany w pierwszym tygodniu stycznia 2024.

CO OTRZYMUJESZ KUPUJĄC KURS JAVA OD PODSTAW?

CO OTRZYMUJESZ KUPUJĄC KURS JAVA OD PODSTAW?

12 modułów kursu, dzięki którym krok po kroku nauczysz się tworzyć aplikacje w Javie – zaczynamy od totalnych podstaw, a kończymy na uruchomieniu aplikacji w chmurze

Ponad 30 godzin materiałów wideo

Ponad 300 konkretnych, przystępnych lekcji

ćwiczenia wraz z rozwiązaniami

dodatkowe zadania oraz ćwiczenia na Discordzie dla uczestników kursu

quizy sprawdzające wiedzę

dożywotni dostęp

certyfikat ukończenia kursu

gwarancję satysfakcji – jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań, wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu wyślesz mi maila z informacją o odstąpieniu od umowy, a ja bez żadnych pytań zwrócę Ci całą kwotę

a także…

WYJĄTKOWE BONUSY!

WYJĄTKOWE BONUSY!

🎉 BONUS NR 1 - Dostęp do zamkniętego serwera na Discordzie tylko dla uczestników kursu

Bonus, którego wartość przewyższa cenę całego kursu! Dołączając do kursu Java od podstaw, otrzymujesz również dostęp do zamkniętej społeczności na dedykowanym serwerze na Discordzie.

Spotkasz tam innych uczestników kursu, z którymi będziesz się wymieniać doświadczeniami oraz spostrzeżeniami. Będzie to społeczność, w której będziesz miał możliwość podzielenia się z innymi swoimi sukcesami oraz znalezienia innych osób do wspólnej nauki oraz pracy nad projektami.

Ja również będę tam obecny 🤓 Będę pomagał w razie problemów, odpowiadał na pytania oraz umieszczał dodatkowe zadania i ćwiczenia, dzięki którym Twoja nauka programowania będzie jeszcze bardziej efektywna 💪

🎉 BONUS NR 2 - Spotkania online tylko dla uczestników kursu

Jako uczestnik kursu Java od podstaw otrzymasz również dostęp do regularnych spotkań live tylko dla uczestników kursu. Do końca bieżącego roku planuję trzy takie spotkania.

Podczas nich rozszerzać będę niektóre z poruszanych w kursie tematów, a także będę odpowiadał na zadawane przez Was pytania. Będę też słuchać Waszych sugestii i propozycji kolejnych tematów, o których będziemy mogli porozmawiać podczas live’a.

🎉 BONUS NR 3 - Półroczna licencja na IntelliJ IDEA Ultimate

Dołączając do kursu otrzymujesz także półroczną licencję na aplikację IntelliJ IDEA Ultimate, której roczna licencja kosztuje 169 EUR (czyli ok. 750 zł). Szczegóły jak odebrać licencję znajdziesz w sekcji Pytania i odpowiedzi.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU

Po ukończeniu kursu Java od podstaw uzyskujesz możliwość otrzymania certyfikatu. W tym celu skontaktuj się ze mną pod adresem kamil@programujodpodstaw.pl.

KTO JEST AUTOREM KURSU JAVA OD PODSTAW?

KTO JEST AUTOREM KURSU JAVA OD PODSTAW?

Nazywam się Kamil Brzeziński. Pierwsze kroki w programowaniu stawiałem jeszcze jako dzieciak (miałem wtedy dwanaście albo trzynaście lat), tworząc pierwsze strony internetowe i pisząc proste programy.

Później pasja przerodziła się w pracę (ale pasja wciąż została!) – w branży IT jestem obecny już ponad dziesięć lat. Karierę rozpoczynałem w Menlo Innovations, wyjątkowej, wielokrotnie nagradzanej firmie z Ann Arbor w stanie Michigan (USA). Po powrocie do Polski pracowałem nad rozwojem narzędzi wykorzystywanych przez firmę TomTom w branży autonomicznych samochodów, w Fujitsu rozwijałem aplikację, bez której nie działałaby tokijska giełda, a w międzynarodowej korporacji IDEMIA byłem częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Indiach.

Od pięciu lat prowadzę w serwisie YouTube popularny kanał o programowaniu Jak nauczyć się programowania, na którym w prostych słowach opowiadam o programowaniu.

Kanał Jak nauczyć się programowania na YouTubie to:

🔥 5 milionów wyświetleń wszystkich filmów
🔥 100 tysięcy wyświetleń miesięcznie
🔥 70 tysięcy subskrybentów
🔥 15 tysięcy pozytywnych komentarzy
🔥 setki prywatnych wiadomości z podziękowaniami za pomoc w rozpoczęciu kariery w IT

Jestem autorem dwóch ebooków: Roadmapa programisty, w którym piszę czego,  kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą oraz Programista dzisiaj, w którym wskazuję konkretne, sprawdzone źródła, z którymi powinniśmy się zapoznać rozpoczynając swoją przygodę z programowaniem oraz branżą IT.

Jestem również autorem dwóch kursów: Git od podstaw oraz Rekrutacja programisty.

A poza YT zapraszam na Instagram, grupę na Facebooku oraz serwer na Discordzie.

OBEJRZYJ PIERWSZE TRZY GODZINY KURSU!

OBEJRZYJ PIERWSZE TRZY GODZINY KURSU!

Myślę, że na tym etapie wiesz już całkiem sporo na temat kursu Java od podstaw, ale na tym jeszcze nie koniec!

Specjalnie dla Ciebie przygotowałem film, w którym nie tylko ze szczegółami pokazuję, jak wygląda kurs od środka, ale prezentuję również jego pierwsze trzy godziny!

Tak, zdecydowanie nie chcę, żebyś kupował(-a) kota w worku!

Ktoś może zapytać: Aż trzy godziny za darmo?! Nie boisz się, że ktoś obejrzy ten film i stwierdzi, że teraz nie musi już kupować kursu?

Zdecydowanie nie:) Jestem PRZEKONANY, że praktycznie każdy, kto obejrzy te trzy godziny, nie będzie nawet rozważał innej opcji, jak tylko dołączenie do kursu.

Tak, z żadnego innego kursu oraz ebooka nie byłem tak dumny jak właśnie z Javy od podstaw. Ale tak jak mówię – nie musisz wierzyć mi na słowo. Zobacz poniższy materiał i na własnej skórze przekonaj się, jak przyjemna i skuteczna może być nauka programowania ze mną.

WYBIERZ WERSJĘ

WYBIERZ WERSJĘ

Java od podstaw

W tym kursie wprowadzę Cię do świata Javy i przygotuję do rozpoczęcia kariery w IT – zaczniemy od absolutnych podstaw, wspólnie napiszemy pierwsze proste programy, a potem krok po kroku będziemy podnosić poprzeczkę, tworzyć coraz bardziej rozbudowane aplikacje i uczyć się kolejnych zagadnień.

Nauczysz się też w praktyce wykorzystywać technologie, z którymi programiści Javy pracują na co dzień – bazy danych, REST API, Maven, Gradle, Git, Docker oraz Spring Boot.

Kurs Java od podstaw oparty jest na ogromnej ilości praktyki – to 12 modułów, w których krok po kroku uczysz się programowania w Javie.

Łączna długość materiałów w kursie to ponad 30h. 

Wybierając ten opcję, otrzymujesz:

12 modułów kursu, dzięki którym krok po kroku nauczysz się tworzyć aplikacje w Javie
Ponad 30 godzin materiałów wideo
Ponad 300 lekcji zrealizowanych zgodnie z ideą microlearningu (jedna lekcja = jeden temat), dzięki czemu będziesz uczyć się systematycznie i robić realne postępy
ćwiczenia i quizy, dzięki którym wszystko, czego się uczysz, od razu wdrażasz w praktyce
dożywotni dostęp do kursu
certyfikat ukończenia kursu

A także WYJĄTKOWE BONUSY:

🔥 dostep do zamkniętego serwera na Discordzie tylko dla uczestników kursu
🔥 spotkania online tylko dla uczestników kursu
🔥 półroczna licencja na IntelliJ IDEA Ultimate

Cena: 699 zł

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje kursu.

Pakiet WSZYSTKIE KURSY

Java od podstaw + Git od podstaw + Rekrutacja programisty

W pakiecie 200 zł taniej!

W tym pakiecie oprócz kursu Java od podstaw otrzymujesz również dwa kursy: Git od podstaw oraz Rekrutacja programisty.

Git od podstaw

Git od podstaw to kurs, który pomoże Ci wyróżnić się na rozmowie kwalifikacyjnej prezentując się jako ekspert od Gita.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Rekrutacja programisty

Rekrutacja programisty to kurs, w którym uczę Cię jak najefektywniej przejść drogę do zostania programistą, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne.

Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedzieć, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak pisać przykuwające uwagę rekruterów CV, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

Kurs oparty jest na maksymalnej ilości praktyki. Bez względu na to, czy poruszamy temat tworzenia CV, budowania portfolio czy rozmowy kwalifikacyjnej, każdy moduł kończy się zestawem ćwiczeń do wykonania. Każda lekcja, każdy moduł i każde ćwiczenie przybliżają Cię do momentu, w którym pomyślnie przechodzisz proces rekrutacyjny i otrzymujesz pracę jako programista.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:

⭐ kurs Java od podstaw (regularna cena 699 zł)
⭐ kurs Git od podstaw (regularna cena 399 zł)
⭐ kurs Rekrutacja programisty (regularna cena 399 zł)

Cena: 1497 zł 1297 zł
(oszczędzasz 200 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje wszystkich kursów.

Java od podstaw

Teraz 100 zł taniej!

Cena: 699 zł 599 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 699 zł

W tym kursie wprowadzę Cię do świata Javy i przygotuję do rozpoczęcia kariery w IT – zaczniemy od absolutnych podstaw, wspólnie napiszemy pierwsze proste programy, a potem krok po kroku będziemy podnosić poprzeczkę, tworzyć coraz bardziej rozbudowane aplikacje i uczyć się kolejnych zagadnień.

Nauczysz się też w praktyce wykorzystywać technologie, z którymi programiści Javy pracują na co dzień – bazy danych, REST API, Maven, Gradle, Git, Docker oraz Spring Boot.

Kurs Java od podstaw oparty jest na ogromnej ilości praktyki – to 12 modułów, w których krok po kroku uczysz się programowania w Javie. Na obecną chwilę otrzymujesz dostęp do dziewięciu pierwszych modułów, kolejne moduły zostaną opublikowane na platformie w styczniu 2024.

Jeżeli chcesz zostać programistą języka Java, to jest to kurs dla Ciebie.

Java od podstaw + Git od podstaw

Teraz 150 zł taniej!

Cena: 998 zł 848 zł

Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 998 zł

W tym pakiecie oprócz kursu Java od podstaw otrzymujesz również kurs Git od podstaw.

Git od podstaw to kurs, który pomoże Ci wyróżnić się na rozmowie kwalifikacyjnej prezentując się jako ekspert od Gita.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Kurs oparty jest na trzech głównych filarach – pierwszy z nich to sam Git, drugi z nich to GitHub oraz tworzenie portfolio, a trzeci to zagadnienia poświęcone pracy w zespole.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. 

Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Strona kursu: Git od podstaw

Java od podstaw + Git od podstaw + Rekrutacja programisty

Teraz 300 zł taniej!

Cena: 1297 zł 997 zł

Najniższa cena pakietu z ostatnich 30 dni: 1297 zł

Rekrutacja programisty to kurs, w którym uczę Cię jak najefektywniej przejść drogę do zostania programistą, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne.

Kurs oparty jest na maksymalnej ilości praktyki. Bez względu na to, czy poruszamy temat tworzenia CV, budowania portfolio czy rozmowy kwalifikacyjnej, każdy moduł kończy się zestawem ćwiczeń do wykonania. Każda lekcja, każdy moduł i każde ćwiczenie przybliżają Cię do momentu, w którym pomyślnie przechodzisz proces rekrutacyjny i otrzymujesz pracę jako programista.

Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedzieć, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak pisać przykuwające uwagę rekruterów CV, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

Strona kursu: Rekrutacja programisty

PYTANIA I ODPOWIEDZI

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Dostęp do kursu otrzymujesz dożywotnio. W praktyce oznacza to, że tak długo jak będzie istnieć platforma Programuj od podstaw, Ty będziesz mieć dostęp do kursu. Będziesz też otrzymywać wszystkie aktualizacje kursu!

Platforma Programuj od podstaw na pewno będzie istnieć za rok, za dwa lata i za trzy też 🙂 Na 99% będzie istnieć za 5 lat i jest duża szansa, że także za 10 lat. Oczywiście w pewnym momencie mogą pojawić się zmiany, ale umówmy się w ten sposób, że jeżeli w jakiejś odległej przyszłości będę zamykał platformę, dam Ci znać co najmniej rok wcześniej i dam Ci też możliwość ściągnięcia wszystkich zakupionych materiałów. Innymi słowy – kupując kurs, faktycznie dostajesz go na zawsze.

Wraz z firmą JetBrains przygotowaliśmy półrocznej licencje na IntelliJ IDEA Ultimate dla uczestników kursu. Aby odebrać licencję, odezwij się do mnie na maila kamil@programujodpodstaw.pl, a ja wyślę Ci kupon licencyjny.

Kupon daje dostęp do 6-miesięcznej bezpłatnej subskrypcji IntelliJ IDEA Ultimate liczonej od momentu aktywacji kuponu.

Tak, faktura wysyłana jest na maila od razu po opłaceniu zamówienia.

Dołożyłem wszelkich starań, żeby kurs nie miał słabych punktów, ale jeżeli mimo wszystko kurs nie spełni Twoich oczekiwań, wystarczy, że w ciągu 30 dni od zakupu wyślesz mi maila na adres kamil@programujodpodstaw.pl z informacją o odstąpieniu od umowy, a ja bez żadnych pytań zwrócę Ci całą kwotę.

 

Każdy, kto ogląda od dłuższego czasu mój kanał, wie zapewne, że jestem bardzo cięty na wszystkie szkoły programowania, które sprzedają kursy za kilkanaście tysięcy złotych obiecując, że po trzymiesięcznym kursie zostaniesz programistą. Niestety tego typu obietnice po pierwsze nie mają żadnego pokrycia, a po drugie niewiele też mają wspólnego z rzeczywistością, bo droga do zostania programistą nigdy nie zaczyna się i nie kończy tylko na jednym kursie.

Na pewno jednak dobry kurs może Ci bardzo mocno pomóc i jestem przekonany, że właśnie takim kursem jest Java od podstaw. To, co jest moim zdaniem kluczowe, to wyjątkowy przekrój materiału, który znajdziesz w kursie. Większość kursów Javy skupia się tylko i wyłącznie na podstawach samego języka, a to jest zdecydowanie za mało. Jako programiści po pierwsze musimy myśleć szerzej, a po drugie nigdy nie jest tak, że projekt tworzony w jakimś języku to jest tylko ten język i nic więcej. Nie. Zawsze mamy język plus cały szereg przeróżnych technologii wokół tego języka. W przypadku Javy zazwyczaj jest to menadżer pakietów Maven lub Gradle, baza danych SQL, framework Spring Boot, a także Git oraz Docker. Do tego dochodzą takie zagadnienia jak testowanie kodu, Test-Driven Development i REST API. I tak, wszystkie te technologie oraz zagadnienia poznasz w ramach kursu Java od podstaw.

CO O MOICH MATERIAŁACH MÓWIĄ WIDZOWIE MOJEGO KANAŁU?

CO O MOICH MATERIAŁACH MÓWIĄ WIDZOWIE MOJEGO KANAŁU?

Java od podstaw

Rekrutacja programisty to kurs, w którym uczę Cię jak najefektywniej przejść drogę do zostania programistą, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne.

Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedzieć, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak pisać przykuwające uwagę rekruterów CV, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:

5 modułów – Proces rekrutacyjny, Tworzenie atrakcyjnego portfolio, Tworzenie skutecznego CV, Rozmowa kwalifikacyjna, Sprawdzenie wiedzy technicznej
ponad 100 materiałów wideo
59 lekcji zrealizowanych zgodnie z ideą microlearningu (jedna lekcja = jeden temat), dzięki czemu będziesz uczyć się systematycznie i robić realne postępy
33 ćwiczenia, dzięki którym wszystko, czego się uczysz, od razu wdrażasz w praktyce
kilkaset slajdów z najważniejszymi informacjami z kursu

A do tego:

🔥 bonusowy moduł Rekrutacja zakończona sukcesem! Co dalej?, w którym znajdziesz dalsze wskazówki, co robić już po zdobyciu pracy w IT
🔥 dożywotnie aktualizacje

Cena: 499 zł

(cena promocyjna obowiązuje do 30 września, po tej dacie regularna cena kursu będzie wynosić 699 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje kursu.

Java od podstaw + wybrany kurs

Rekrutacja programisty to kurs, w którym uczę Cię jak najefektywniej przejść drogę do zostania programistą, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne.

Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedzieć, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak pisać przykuwające uwagę rekruterów CV, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:

5 modułów – Proces rekrutacyjny, Tworzenie atrakcyjnego portfolio, Tworzenie skutecznego CV, Rozmowa kwalifikacyjna, Sprawdzenie wiedzy technicznej
ponad 100 materiałów wideo
59 lekcji zrealizowanych zgodnie z ideą microlearningu (jedna lekcja = jeden temat), dzięki czemu będziesz uczyć się systematycznie i robić realne postępy
33 ćwiczenia, dzięki którym wszystko, czego się uczysz, od razu wdrażasz w praktyce
kilkaset slajdów z najważniejszymi informacjami z kursu

A do tego:

🔥 bonusowy moduł Rekrutacja zakończona sukcesem! Co dalej?, w którym znajdziesz dalsze wskazówki, co robić już po zdobyciu pracy w IT
🔥 dożywotnie aktualizacje

Cena: 499 zł

(cena promocyjna obowiązuje do 30 września, po tej dacie regularna cena kursu będzie wynosić 699 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje kursu.

Pakiet WSZYSTKIE KURSY

Java od podstaw + Git od podstaw + Rekrutacja programisty

W pakiecie 200 zł taniej!

W tym pakiecie oprócz kursu Java od podstaw otrzymujesz również dwa kursy: Git od podstaw oraz Rekrutacja programisty.

Git od podstaw to kurs, który pomoże Ci wyróżnić się na rozmowie kwalifikacyjnej prezentując się jako ekspert od Gita.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:

⭐ kurs Java od podstaw (regularna cena 499 zł)
⭐ kurs Git od podstaw (regularna cena 399 zł)
⭐ kurs Rekrutacja programisty (regularna cena 399 zł)

Cena: 1297 zł 1097 zł
(oszczędzasz 200 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje wszystkich kursów.

Scroll to Top