Flow Roadmapa + Programista dzisiaj

Wyróżnij się na rozmowie kwalifikacyjnej prezentując się jako ekspert od Gita.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Tylko w pakiecie z Roadmapą programisty i Programistą dzisiaj masz możliwość zakupienia go w cenie aż o 100 zł niższej!

{{product_price}}

Flow Roadmapa, Flow Roadmapa OTO

Roadmapa programisty i Programista dzisiaj to dwa uzupełniające się ebooki, w których zawarłem wiedzę będącą efektem kilkunastu lat doświadczenia w branży IT.

W Roadmapie programisty piszę o tym, czego, kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą, natomiast w Programiście dzisiaj piszę skąd się uczyć.

Programista dzisiaj to ponad 60 źródeł do nauki programowania podzielonych na kilkanaście typów.

Ucz się tak jak lubisz – z kursów, książek, filmów na YouTubie. Zebrane źródła podzieliłem na ponad 10 rodzajów – tak, aby Twoja nauka programowania była jeszcze skuteczniejsza.

Nie trać czasu na przebijanie sie przez tony słabych materiałów – zamiast tego ucz się skutecznie programowania korzystając z najlepszych, sprawdzonych źródeł.

Tylko teraz zamiast regularnej ceny 119 zł za Programistę dzisiaj zapłacisz 57 zł. To aż 62zł taniej!

{{product_price}}

Flow Programista dzisiaj

Gdy zaczynamy przygodę z programowaniem problemem nie jest dostęp do wiedzy. Internet jest pełen kursów, poradników i tutoriali. Problemem jest to, że nie wiemy jak z tej wiedzy skorzystać. Jak z tej masy materiałów wybrać to, co faktycznie istotne? Skąd wiedzieć, czego się uczyć, kiedy i dlaczego? Jak się w tym wszystkim nie pogubić?

Odpowiedzią na ten powtarzający się wśród początkujących programistów problem jest Roadmapa programisty.

Roadmapa programisty to ponad 100 stron wyselekcjonowanych, dobrze przemyślanych treści – krok po kroku prowadzę Cię przez kolejne tematy, wskazując czego powinieneś się uczyć i dlaczego. Przedstawiam też kilkaset konceptów i pojęć, które musisz znać rozpoczynając karierę w branży IT.

Roadmapa programisty to także pomysły na ponad dwadzieścia projektów podzielonych na kilka poziomów trudności – najważniejsza w nauce programowania jest praktyka, więc dbam o to, abyś realizował na swojej drodze checkpointy w postaci projektów dopasowanych do Twojego aktualnego stanu wiedzy.

Z Roadmapą progamisty nauka programowania będzie łatwiejsza, a Ty szybciej zdobędziesz wymarzoną pracę w IT.

Tylko w pakiecie z Programistą dzisiaj otrzymasz Roadmapę programisty za jedyne 27 zł.

 


{{product_price}}

Scroll to Top