fbpx

Dziękuję za zapis na mailing!

Aby pobrać mapę myśli “Roadmapa 2024”, kliknij w poniższy link:

Ale to jeszcze nie wszystko!

Mam dla Ciebie kilka bonusów 🙂

🔥 BONUS NR 1 – EBOOK “JAK ZOSTAĆ PROGRAMISTĄ – KROK PO KROKU”

Po pierwsze – bardzo konkretny ebook Jak zostać programistą – krok po kroku, w którym odpowiadam na takie pytania jak:

✅ Jak i gdzie nauczyć się programowania?
✅ Czy trzeba iść na studia?
✅ Czy warto czytać książki o programowaniu?
✅ Co trzeba umieć, żeby dostać pracę w IT?

🔥 BONUS NR 2 – DWA BEZPŁATNE FRAGMENTY EBOOKA “ROADMAPA PROGRAMISTY”

Po drugie – dwa fragmenty mojego bestsellerowego ebooka Roadmapa programisty, który kupiło już ponad 4000 osób.

To książka, w której zawarłem wiedzę będącą efektem kilkunastu lat doświadczenia w branży IT.

Przeczytanie Roadmapy programisty pomoże zaoszczędzić Ci wielu miesięcy poszukiwań, błądzenia i kręcenia się w kółko. Zamiast tego otrzymasz jasne wskazówki czego, kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą.

🔥 BONUS NR 3 – BEZPŁATNY FRAGMENT EBOOKA “PROGRAMISTA DZISIAJ”

Po trzecie – fragment mojego drugiego ebooka Programista dzisiaj.

Tak jak w Roadmapie programisty opowiadałem czego, kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą, tak w Programiście dzisiaj kontynuuję temat i wskazuję – wraz z bezpośrednimi linkami – konkretne, sprawdzone źródła, z którymi powinniśmy się zapoznać rozpoczynając swoją przygodę z programowaniem oraz branżą IT.

🔥 BONUS NR 4 – ROZWIĄZANIA ĆWICZEŃ Z FILMU PYTHON OD PODSTAW

Po czwarte – rozwiązania ćwiczeń z filmu Python od podstaw na kanale Jak nauczyć się programowania. Kilkadziesiąt dodatkowych minut wypełnionych od początku do końca czystą, konkretną praktyką!

Ćwiczenia, część 1 – rozwiązania

Ćwiczenia, część 2 – rozwiązania

Wszystkie powyższe bonusy odbierzesz w dowolnej chwili, wchodząc na stronę programujodpodstaw.pl/python-vip i wpisując hasło pythonodpodstaw. Tam też będą pojawiać się kolejne bonusy tylko dla osób zapisanych na mailing.

Ale mam dla Ciebie jeszcze jeden bonus, dostępny tylko teraz:

🔥 BONUS NR 5 – WYJĄTKOWA, JEDNORAZOWA ZNIŻKA NA PAKIET EBOOKÓW ORAZ KURS “GIT OD PODSTAW” 🔥

Najniższa cena pakietu z ostatnich 90 dni: 455 zł

Tylko teraz możesz kupić zestaw Roadmapa programisty + Programista dzisiaj + Git od podstaw w najniższej możliwej cenie 397 zł.

Regularna cena pakietu wynosi 455 zł i nigdy jej nie obniżam.

Ta oferta to mój jednorazowy bonus dla Ciebie w podziękowaniu za zapis na mailing. Wiem, że 397 zł to nie jest kwota, którą ot tak wyciąga się z kieszeni, więc daję Ci 48h na spokojne zapoznanie się z ofertą. Po tym czasie oferta wygaśnie i nie będziesz już mieć możliwości zakupienia pakietu w tej cenie.

Co więcej – daję Ci również gwarancję satysfakcji. Jeżeli pakiet nie spełni Twoich oczekiwań, wystarczy, że w ciągu 14 dni na adres kamil@programujodpodstaw.pl wyślesz mi maila, a ja zwrócę Ci pełną kwotę. Nie musisz nawet podawać powodu. “Hej Kamil, chcę otrzymać zwrot” – tyle wystarczy.

A co otrzymujesz w ramach pakietu?

⭐ Ebook Roadmapa programisty – ponad 100 stron wyselekcjonowanych, dobrze przemyślanych treści – krok po kroku prowadzę Cię przez kolejne tematy, wskazując czego powinieneś się uczyć i dlaczego.

Roadmapa programisty to kilkaset pojęć i konceptów, które musisz znać rozpoczynając karierę w IT.

To także pomysły na ponad dwadzieścia projektów podzielonych na kilka poziomów trudności – najważniejsza w nauce programowania jest praktyka, więc dbam o to, abyś realizował na swojej drodze checkpointy w postaci projektów dopasowanych do Twojego aktualnego stanu wiedzy.

⭐ Ebook Programista dzisiaj – ponad 60 źródeł do nauki programowania podzielonych na kilkanaście typów.

Ucz się tak jak lubisz – z kursów, książek, filmów na YouTubie. Zebrane źródła podzieliłem na ponad 10 rodzajów – tak, aby Twoja nauka programowania była jeszcze skuteczniejsza.

Nie trać czasu na przebijanie sie przez tony słabych materiałów – zamiast tego ucz się skutecznie programowania korzystając z najlepszych, sprawdzonych źródeł.

⭐ Kurs Git od podstaw – wyróżnij się na rozmowie kwalifikacyjnej prezentując się jako ekspert od Gita.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Otrzymujesz również dożywotni dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji ebooków oraz kursu.

Scroll to Top