Sztuczna inteligencja w praktyce

Webinar na kanale Jak nauczyć się programowania

wtorek 30 stycznia o 20:00

Sztuczna inteligencja w praktyce

Webinar na kanale Jak nauczyć się programowania

wtorek 30 stycznia o 20:00

Cześć!

ZAPRASZAM CIĘ NA WEBINAR Sztuczna inteligencja w praktyce, który odbędzie się na moim kanale na YouTubie we wtorek 30 stycznia o godzinie 20:00!

Podczas webinaru stworzymy krok po kroku okienkową aplikację, która pozwala na tworzenie listy produktów w lodówce i rekomendowanie posiłków, które możemy z nich przygotować.

Za rekomendacje odpowiedzialny będzie model GPT-3.5, który stoi za ChatGPT. A to oznacza, że zaimplementujemy w naszej aplikacji wykorzystanie sztucznej inteligencji.

Zapisując się na webinar masz nie tylko pewność, że spotkanie Cię nie ominie, ale również otrzymasz na maila dostęp do zapisu webinaru, tak aby wszystko, co podczas niego zrobimy, przećwiczyć jeszcze raz na spokojnie we własnym tempie.

Na webinar zapiszesz się wypełniając poniższy formularz:

Kto poprowadzi webinar?

Nazywam się Kamil Brzeziński. Pierwsze kroki w programowaniu stawiałem jeszcze jako dzieciak (miałem wtedy dwanaście albo trzynaście lat), tworząc pierwsze strony internetowe i pisząc proste programy.

Później pasja przerodziła się w pracę (ale pasja wciąż została!) – w branży IT jestem obecny już ponad dziesięć lat. Karierę rozpoczynałem w Menlo Innovations, wyjątkowej, wielokrotnie nagradzanej firmie z Ann Arbor w stanie Michigan (USA). Po powrocie do Polski pracowałem nad rozwojem narzędzi wykorzystywanych przez firmę TomTom w branży autonomicznych samochodów, w Fujitsu rozwijałem aplikację, bez której nie działałaby tokijska giełda, a w międzynarodowej korporacji IDEMIA byłem częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Indiach.

Od pięciu lat prowadzę w serwisie YouTube popularny kanał o programowaniu Jak nauczyć się programowania, na którym w prostych słowach opowiadam o programowaniu.

Kanał Jak nauczyć się programowania na YouTubie to:

🔥 5 milionów wyświetleń wszystkich filmów
🔥 ponad 100 tysięcy wyświetleń miesięcznie
🔥 75 tysięcy subskrybentów
🔥 15 tysięcy pozytywnych komentarzy
🔥 setki prywatnych wiadomości z podziękowaniami za pomoc w rozpoczęciu kariery w IT

Jestem również twórcą kursów Java od podstawGit od podstaw, Rekrutacja programisty oraz autorem dwóch ebooków: Roadmapa programisty, w którym piszę czego,  kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą oraz Programista dzisiaj, w którym wskazuję konkretne, sprawdzone źródła, z którymi powinniśmy się zapoznać rozpoczynając swoją przygodę z programowaniem oraz branżą IT.

A poza YT zapraszam na Instagram, grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie.

Scroll to Top