Webinar odbędzie się 20 września o godzinie 21:00. Link do webinaru otrzymasz po zapisie.

Dlaczego w czasach sztucznej inteligencji KAŻDY powinien uczyć się programowania?

Zapraszam na bezpłatny webinar, podczas którego poznasz czym faktycznie jest programowanie oraz dowiesz się, dlaczego nadchodzą czasy, w których KAŻDY powinien się go uczyć.

Podczas webinaru napiszesz swój pierwszy program, a także:

⭐ dowiesz się, co robić dalej i jak skutecznie uczyć się programowania 

⭐ zrozumiesz dlaczego sztuczna inteligencja to nie zagrożenie, a narzędzie, które może pomóc Ci w nauce programowania

⭐ przekonasz się, że konkurencja wśród osób wchodzących do branży IT jest w dużym stopniu iluzoryczna i co zrobić, by mieć przewagę nad 99% pozostałych kandydatów

Zapisz się wypełniając poniższy formularz i rozpocznij swoją przygodę z programowaniem!

Kto poprowadzi webinar?

Nazywam się Kamil Brzeziński. 

Jestem programistą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży IT, a także autorem jednego z najpopularniejszych kanałów o programowaniu w serwisie YouTube – Jak nauczyć się programowania.

Pierwsze kroki w programowaniu stawiałem jeszcze jako dzieciak (miałem wtedy dwanaście albo trzynaście lat), tworząc pierwsze strony internetowe i pisząc proste programy.

Później pasja przerodziła się w pracę (ale pasja wciąż została!) – w branży IT jestem obecny już ponad dziesięć lat. Karierę rozpoczynałem w Menlo Innovations, wyjątkowej, wielokrotnie nagradzanej firmie z Ann Arbor w stanie Michigan (USA). Po powrocie do Polski pracowałem nad rozwojem narzędzi wykorzystywanych przez firmę TomTom w branży autonomicznych samochodów, w Fujitsu rozwijałem aplikację, bez której nie działałaby tokijska giełda, a w międzynarodowej korporacji IDEMIA byłem częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Indiach.

Od pięciu lat prowadzę w serwisie YouTube popularny kanał o programowaniu Jak nauczyć się programowania, na którym w prostych słowach opowiadam o programowaniu.

Kanał Jak nauczyć się programowania na YouTubie to:

🔥 5 milionów wyświetleń wszystkich filmów
🔥 200 tysięcy wyświetleń miesięcznie
🔥 70 tysięcy subskrybentów
🔥 15 tysięcy pozytywnych komentarzy
🔥 setki prywatnych wiadomości z podziękowaniami za pomoc w rozpoczęciu kariery w IT

Jestem autorem dwóch ebooków Roadmapa programisty oraz Programista dzisiaj, które zostały przeczytane przez ponad 2500 osób.

Na moim koncie są również dwa kursy Git od podstaw oraz Rekrutacja programisty. Obecnie pracuję nad kolejnym kursem Java od podstaw. Premiera już we wrześniu tego roku!

Poza YT zapraszam na Instagram, grupę na Facebooku oraz serwer na Discordzie.

Co mówią widzowie mojego kanału na YouTubie o moich filmach?

Zapisz się wypełniając poniższy formularz i rozpocznij swoją przygodę z programowaniem!

Scroll to Top