fbpx

CZYM JEST REKRUTACJA PROGRAMISTY?

CZYM JEST REKRUTACJA PROGRAMISTY?

To kurs, dzięki któremu zmaksymalizujesz swoje szanse podczas szukania pracy w branży IT.

✅ nauczysz się budować atrakcyjne portfolio i wyróżniać na tle konkurencji

✅ unikniesz sytuacji, w których wysyłasz CV do kilkudziesięciu firm i nie dostajesz żadnej odpowiedzi

✅ dowiesz się jak prezentować wiedzę podczas rozmowy kwalifikacyjnej

CZY DZISIAJ NIE MA JUŻ PRACY DLA JUNIORÓW?

CZY DZISIAJ NIE MA JUŻ PRACY DLA JUNIORÓW?

W ostatnich latach wielokrotnie słyszałem tę samą, powtarzaną w różnych formach, opinię:

Dzisiaj nikt już nie zatrudnia juniorów, a próg wejścia do branży IT jest dzisiaj dużo wyższy niż kiedyś.

Kiedyś to było…

Kiedyś wystarczyło zrobić jeden kurs i praca w IT stała otworem…

Kiedyś było łatwo.

Tylko, że… NIE.

Nie, kiedyś wcale nie było łatwiej.

Firmy IT nigdy – ani dzisiaj, ani pięć lat temu, ani nawet piętnaście lat temu – nie zatrudniały słabych kandydatów.

To, że kiedyś programowania uczyło się mniej osób, nie oznacza, że próg wejścia do branży był niższy.

NAUKA PROGRAMOWANIA NIGDY NIE BYŁA PROSTSZA

NAUKA PROGRAMOWANIA NIGDY NIE BYŁA PROSTSZA

Tak, dzisiaj trzeba ogarnąć więcej technologii niż kiedyś.

Tak, dzisiaj do zdobycia pracy w IT nie wystarczą już podstawy jednego języka.

Ale jednocześnie nauczenie się programowania nigdy nie było tak łatwe jak dzisiaj.

Kursy online, YouTube, Discord – dostęp do wiedzy jest praktycznie nieograniczony.

Kluczem jest odpowiednie przyswojenie tej wiedzy, a potem wykorzystanie jej w praktyce.

O tym czego, kiedy i dlaczego się uczyć pisałem w ebooku Roadmapa programisty (do kupienia TUTAJ), a o tym jak wykorzystać tę wiedzę do zdobycia pracy w IT opowiadam w kursie Rekrutacja programisty.

W JAKI SPOSÓB REKRUTACJA PROGRAMISTY POMOŻE MI W ZDOBYCIU PRACY W BRANŻY IT?

W JAKI SPOSÓB REKRUTACJA PROGRAMISTY POMOŻE MI W ZDOBYCIU PRACY W BRANŻY IT?

Kurs oparty jest na maksymalnej ilości praktyki. Bez względu na to, czy poruszamy temat tworzenia CV, budowania portfolio czy rozmowy kwalifikacyjnej, każdy moduł kończy się zestawem ćwiczeń do wykonania. Każda lekcja, każdy moduł i każde ćwiczenie przybliżają Cię do momentu, w którym pomyślnie przechodzisz proces rekrutacyjny i otrzymujesz pracę jako programista.

W branży IT nie ma dróg na skróty, a procesu rekrutacyjnego nie da się oszukać. Żeby otrzymać pracę jako programista, musisz wykazać się wiedzą, doświadczeniem, a do tego musisz nauczyć się to wszystko odpowiednio prezentować. Dlatego tak ważne jest, by przejść ten proces jak najefektywniej, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne. Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedział, którą drogą iść, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

To wszystko sprawia, że chociaż z całą pewnością nie będzie łatwo (bo wejście do IT nie jest i nigdy nie było łatwe!), to Rekrutacja programisty pozwoli Ci zmaksymalizować szanse i sprawi, że droga na stanowisko programisty będzie jak najszybsza i jak najbardziej efektywna.

DO KOGO KIERUJĘ REKRUTACJĘ PROGRAMISTY?

DO KOGO KIERUJĘ REKRUTACJĘ PROGRAMISTY?

Do wszystkich, którzy chcą rozpocząć karierę w IT. Do studentów, świeżo upieczonych absolwentów i do każdego, kto chce się przebranżowić i rozpocząć karierę programisty.

A więc jeżeli:

  • uczysz się programowania, ale nie wiesz jak zaprezentować to, co umiesz
  • chcesz dostać pracę jako programista, ale nie wiesz kiedy zacząć chodzić na rozmowy rekrutacyjne
  • wysyłasz dziesiątki CV, ale nie otrzymujesz na nie odpowiedzi
  • byłeś na kilku rozmowach, ale nie poszły one najlepiej

to zdecydowanie jest to kurs dla Ciebie.

DLACZEGO TEN KURS JEST TAK BARDZO POTRZEBNY?

DLACZEGO TEN KURS JEST TAK BARDZO POTRZEBNY?

Od wielu lat obserwuję zmagania kolejnych osób, które chcą wejść do branży IT i widzę, jak wiele błędów te osoby popełniają. Zaczyna się od nierealnych wyobrażeń dotyczących rekrutacji oraz pierwszej pracy, to prowadzi do niezrozumienia wymagań, jakie stawiane są przed kandydatem na juniora, konsekwencją tego jest mierna wiedza kandydata i słabe projekty na koncie albo w ogóle ich brak, a ostatecznym efektem jest brak zainteresowania kandydatem przez kolejne firmy, brak odpowiedzi na wysyłane masowo CV i brak pomysłu, co robić dalej. Mówiąc jednym słowem – katastrofa.

To oczywiście prowadzi do złości, frustracji i poczucia niesprawiedliwości. A odrzucani przez kolejne firmy kandydaci zamiast wziąć się do roboty, narzekają, że konkurencja w branży IT jest dzisiaj tak ogromna, że w zasadzie nie da się już do tej branży w ogóle dostać.

To nieprawda, bo praca dla juniorów była, jest i będzie. Ale bardzo ważna rzecz – tak jak pięć, dziesięć i piętnaście lat temu, dotyczy to dobrych juniorów. Tak, kiedyś też nie było łatwo! Powiem więcej – nie uważam, żeby dzisiaj wejście do branży IT było dużo trudniejsze. Jeżeli jesteś dobry, to gwarantuję Ci, że nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem pierwszej pracy. I jestem przekonany o tym, że jeżeli tylko dobrze wykorzystasz to wszystko, co zawarłem w Rekrutacji programisty, staniesz się właśnie tym dobrym programistą – z atrakcyjnym portfolio, przykuwającym uwagę rekrutera CV, gotowym na rozmowy kwalifikacyjne.

CO SPRAWIA, ŻE REKRUTACJA PROGRAMISTY TO JEDYNY TAKI KURS NA RYNKU?

CO SPRAWIA, ŻE REKRUTACJA PROGRAMISTY TO JEDYNY TAKI KURS NA RYNKU?

Znajdziemy pojedyncze artykuły na temat rekrutacji w IT. Znajdziemy poradniki dotyczące pisania CV. Znajdziemy strony z przykładowymi pytaniami z rozmów kwalifikacyjnych. Ale to, co wyróżnia Rekrutację programisty, to kompleksowość kursu, bo przechodzę w nim od A do Z przez wszystkie aspekty związane z rekrutacją.

Mówię o tym, jak wygląda proces rekrutacyjny i czego możemy się po nim spodziewać, wyjaśniam w jaki sposób budować portfolio pozwalające na wyróżnienie się spośród dziesiątek innych kandydatów, tłumaczę jak zbudować atrakcyjne, przykuwające uwagę rekrutera CV, a także ze szczegółami opisuję, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna oraz w jaki sposób sprawdzana jest podczas niej nasza wiedza. Daję Ci też listę konkretnych zagadnień do opanowania przed rozpoczęciem starań o pracę w IT, mówię, jak wyciągać wnioski z każdej rozmowy i jak je wykorzystać do dalszego rozwoju.

I nie zostawiam Cię nawet, gdy już otrzymasz pracę – w bonusowym module “Rekrutacja zakończona sukcesem! Co dalej?” opowiadam, jak przygotować się do pierwszych dni w pracy, jak minimalizować stres i co robić, by już od samego początku być ważną postacią w zespole.

Za wyjątkowość Rekrutacji programisty odpowiada również fakt, że jest to kurs, w którym zebrałem ponad 10 lat doświadczenia w branży IT. Karierę rozpoczynałem w Menlo Innovations, wyjątkowej, wielokrotnie nagradzanej firmie z Ann Arbor w stanie Michigan (USA). Po powrocie do Polski pracowałem nad rozwojem narzędzi wykorzystywanych przez firmę TomTom w branży autonomicznych samochodów, w Fujitsu rozwijałem aplikację, bez której nie działałaby tokijska giełda, a w międzynarodowej korporacji IDEMIA byłem częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Indiach. Przez te wszystkie lata obserwowałem, jak ta branża się zmieniała, jak zmieniały się używane technologie, jak zmieniały się wymagania i jak zmieniał się poziom kandydatów oraz ich oczekiwania wobec pracy na stanowisku programisty. Przez ten czas brałem też udział w wielu procesach rekrutacyjnych, zarówno po jednej jak i po drugiej stronie.

Te wszystkie doświadczenia udało mi się zamknąć w bardzo konkretnej formie, z której jestem bardzo dumny. W tym kursie nie ma zbędnych słów ani zbędnych lekcji. Od początku do końca jest sama esencja, wszystko co istotne. Uważam, że wyłożyć to wszystko na tacy w jeszcze bardziej oczywisty sposób byłoby bardzo ciężko. I chociaż nie ma pigułki, dzięki której zhakujesz proces rekrutacyjny, to jednak Rekrutacja programisty jest swego rodzaju pigułką. To pigułka, w której zawarłem ogrom wiedzy i lata osobistych doświadczeń w branży IT. To, jak z niej skorzystasz, zależy oczywiście od Ciebie, ale z całą pewnością daję Ci wszystkie możliwe narzędzia, byś faktycznie zmaksymalizował swoje szanse na wejście do branży IT i rozpoczęcie kariery programisty.

CO ZNAJDZIESZ W REKRUTACJI PROGRAMISTY?

CO ZNAJDZIESZ W REKRUTACJI PROGRAMISTY?

✅ Dożywotni dostęp do materiałów w różnych formach (materiały wideo, ebook, slajdy) – dzięki temu będziesz mógł łatwo wracać do Rekrutacji programisty i uczyć się w sposób, który jest dla Ciebie najbardziej efektywny.

✅ Dożywotni dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji – kurs będzie aktualizowany o kolejne materiały, ćwiczenia, live’y oraz sesje Q&A. Kupując kurs teraz, w najniższej możliwej cenie, otrzymujesz dożywotni dostęp do wszystkich materiałów, które kiedykolwiek w tym kursie się pojawią.

✅ Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie – zależy mi na tym, by Rekrutacja programisty to było coś więcej niż tylko kurs, który przerobisz i odłożysz na bok. Chcę, żebyś kupując Rekrutację programisty, otrzymał jak największą możliwą wartość, więc poza materiałami, które już dla Ciebie przygotowałem, daję Ci dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie. Chcę, żeby było to miejsce, w którym uczestnicy będą wymieniać się doświadczeniami oraz będą dzielić się swoimi sukcesami. Chcę, żeby była to społeczność osób, które mają jasno sprecyzowany cel (rozpoczęcie kariery w branży IT) i które w dążeniu do tego celu chcą się wzajemnie motywować.

✅ Dożywotni dostęp do wszystkich live’ów oraz sesji Q&A, które w ramach Rekrutacji programisty przeprowadzę – co kilka tygodni odbywać się będzie live dostępny wyłącznie dla uczestników kursu. Podczas nich rozszerzać będę niektóre z poruszanych w kursie tematów, a także będę odpowiadał na zadawane przez Was pytania. Będę też słuchać Waszych sugestii i propozycji kolejnych tematów związanych z rekrutacją, o których będziemy mogli porozmawiać podczas live’a.

ILE CZASU POTRZEBUJĘ NA PRZEROBIENIE MATERIAŁÓW Z REKRUTACJI PROGRAMISTY?

ILE CZASU POTRZEBUJĘ NA PRZEROBIENIE MATERIAŁÓW Z REKRUTACJI PROGRAMISTY?

To nie jest kurs, który przerobisz w kilka godzin, a następnie o nim zapomnisz. W zależności od etapu, na którym się znajdujesz, będziesz pracował z Rekrutacją programisty w różny sposób. Na innych modułach oraz innych ćwiczeniach będziesz się skupiał, gdy dopiero zaczynasz budowę portfolio i na innych, gdy planujesz już rozpocząć wysyłanie CV do firm, którymi jesteś zainteresowany.

Tak jak wspomniałem wcześniej, Rekrutacja programisty będzie Ci towarzyszyć podczas całej drogi do otrzymania pracy w branży IT. Wraz z kolejnymi etapami, które będziesz pokonywać, będziesz wracać do kursu, będziesz wykorzystywać wiedzę z kolejnych modułów oraz będziesz wykonywać powiązane z danym modułem ćwiczenia.

Cały czas będziesz mieć też dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie, na której będziesz mógł wymieniać się doświadczeniami z innymi uczestnikami kursu. Dla uczestników szykuję również live’y oraz sesje Q&A, które odbywać się będą co kilka tygodni.

CZY WARTO KUPOWAĆ KURS JUŻ TERAZ CZY MOŻE LEPIEJ ZROBIĆ TO ZA JAKIŚ CZAS, GDY BĘDĘ BLIŻEJ APLIKOWANIA DO PIERWSZEJ PRACY?

CZY WARTO KUPOWAĆ KURS JUŻ TERAZ CZY MOŻE LEPIEJ ZROBIĆ TO ZA JAKIŚ CZAS, GDY BĘDĘ BLIŻEJ APLIKOWANIA DO PIERWSZEJ PRACY?

Warto i to z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze – tak jak już wspominałem – nie jest to kurs do przerobienia w kilka godzin i zapomnienia. To rzecz, do której będziesz wielokrotnie wracać – Rekrutacja programisty przyda Ci się zarówno teraz, jak i podczas kolejnych etapów, które będziesz pokonywać na drodze do zostania programistą. Procesu rekrutacyjnego w IT nie da się oszukać – trzeba wykazać się wiedzą, doświadczeniem i do tego nauczyć się to wszystko odpowiednio prezentować. Tych klocków jest całkiem sporo, a Rekrutacja programisty pomoże Ci ułożyć każdy z nich, bez względu na to, na jakim etapie jesteś. Oczywiście w zależności od miejsca, w którym się znajdujesz, z Rekrutacji programisty będziesz korzystał w różny sposób, skupiając się na innych aspektach i wykonując inne ćwiczenia.

Po drugie, to ostatni moment, w którym ten kurs jest w takiej cenie. Kolejne edycje Rekrutacji programisty będą droższe, na obecną chwilę nie wiem też, kiedy kurs ponownie zostanie otwarty.

Po trzecie, kupując Rekrutację programisty, otrzymujesz wszystkie przyszłe aktualizacje, zarówno dotyczące tej, jak i kolejnych edycji kursu. Dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie również jest dożywotni.

Czekając, nie wiesz kiedy będzie się kolejna okazja, by dołączyć do Rekrutacji programisty i wiesz, że kiedy już taka opcja się pojawi, na pewno będzie drożej.

UCZĘ SIĘ PROGRAMOWANIA OD ROKU. CZY TO KURS DLA MNIE?

UCZĘ SIĘ PROGRAMOWANIA OD ROKU. CZY TO KURS DLA MNIE?

Tak. Jeżeli uczysz się programowania od roku, na przestrzeni następnych kilku lub kilkunastu miesięcy zaczniesz z pewnością starać się o pracę na stanowisku programisty. Rekrutacja programisty pomoże Ci zbudować właściwe portfolio, stworzyć wyróżniające się CV oraz przygotuje Cię do rozmów kwalifikacyjnych.

OD JAKIEGOŚ CZASU WYSYŁAM CV, ALE PÓKI CO BEZ SUKCESU. CZY TO KURS DLA MNIE?

OD JAKIEGOŚ CZASU WYSYŁAM CV, ALE PÓKI CO BEZ SUKCESU. CZY TO KURS DLA MNIE?

Tak. Jeżeli próbujesz swoich sił w rekrutacji od jakiegoś czasu, ale wciąż nie pracujesz jako programista, prawdopodobnie musisz popracować jeszcze nad portfolio oraz prezentacją tego, co umiesz. Jest duża szansa, że brakuje Ci już niewiele, ale potrzebna jest jeszcze ta przysłowiowa kropka nad i. Z Rekrutacją programisty szybko zdiagnozujesz, czym ta kropka nad i jest w Twoim przypadku i natychmiast wdrożysz odpowiednie działania.

DOPIERO ZACZYNAM UCZYĆ SIĘ PROGRAMOWANIA. CZY TO KURS DLA MNIE?

DOPIERO ZACZYNAM UCZYĆ SIĘ PROGRAMOWANIA. CZY TO KURS DLA MNIE?

Tak. Rekrutację programisty przemyślałem w taki sposób, aby była ona przydatna na każdym etapie drogi do zostania programistą. Zapoznanie się z tym kursem oraz przerobienie zawartych w nim ćwiczeń sprawi, że już od samego początku będziesz miał jasne wyobrażenie na temat pracy w branży IT, procesu rekrutacyjnego oraz wymagań na stanowisko programisty. Dzięki temu będziesz w stanie lepiej ułożyć plan nauki i od pierwszych napisanych linii kodu skupić się na tym, co faktycznie istotne.

JAK KURS WYGLĄDA W ŚRODKU?

JAK KURS WYGLĄDA W ŚRODKU?

✅ 5 modułów podzielonych na 96 zwięzłych, konkretnych materiałów wideo (lekcje oraz praktyczne ćwiczenia)

✅ PDF z transkrypcją wszystkich lekcji

✅ kilkaset slajdów z najważniejszymi informacjami z kursu

✅ dożywotni dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie

✅ dożywotni dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji

✅ gwarancja satysfakcji – jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań wystarczy, że w ciągu 14 dni od zakupu wyślesz maila i otrzymasz zwrot

PRZYKŁADOWE LEKCJE I ĆWICZENIA

PRZYKŁADOWE LEKCJE I ĆWICZENIA

LEKCJA 2.6 Projekty powinny wyglądać jak prawdziwe projekty!

LEKCJA 3.5 Jak ważne są kursy oraz certyfikaty?

ĆWICZENIE 3.4 Opisz siebie w kilku zdaniach

Ćwiczenie 4.1 Jakie są Twoje mocne strony?

Kurs

Rozwiń wszystko
Lista tematów
Ukończono 0% Etapy: 0/1

TO INWESTYCJA, KTÓRA NA PEWNO CI SIĘ ZWRÓCI

TO INWESTYCJA, KTÓRA NA PEWNO CI SIĘ ZWRÓCI

Junior zarabia dzisiaj około 5000 PLN miesięcznie, co daje ponad 200 PLN dziennie. Jeżeli kurs Rekrutacja programisty przyspieszy Twój start w IT o trzy miesiące będziesz mieć więc w kieszeni 15000 PLN więcej. A jestem pewien, że właściwie wykorzystany może przyspieszyć Twoje wejście do IT jeszcze bardziej, o kolejne 2-3 miesiące. A to już daje 30000 PLN.

Sporo, biorąc pod uwagę, że kurs możesz kupić za 797 zł. To kwota, która po rozpoczęciu pracy jako programista, zwróci Ci się w trzy dni.

OPINIE O REKRUTACJI PROGRAMISTY

OPINIE O REKRUTACJI PROGRAMISTY

Świat IT potrzebuje świetnych specjalistek i specjalistów. Ale każdy świetny ekspert i ekspertka, zanim się nimi stali, byli na początku swojej drogi i musieli jakoś zacząć swoją karierę. Szkolenie Kamila odkodowuje całą magię dziejącą podczas procesu rekrutacyjnego, dzięki czemu przestanie on Was paraliżować i przerażać, a może stać się ciekawym wyzwaniem. Kamil bardzo dużo miejsca w swoim kursie przeznacza na celne wskazówki dotyczące przygotowania się do rekrutacji (i nie mam tu na myśli tylko interview, ale wszystko to, co powinno zadziać się zanim jeszcze zaczniecie pisać swoje CV). Kurs Kamila jest bardzo konkretny, widać, że czerpie z wielu, w tym swoich, obserwacji i doświadczeń zawodowych, a także hojnie dzieli się wiedzą zarówno o roli programisty, jak i o funkcjonowaniu organizacji w ogóle. Polecam ten kurs wszystkim osobom pragnącym rozpocząć karierę w branży IT, w roli programisty. Rynek IT podlega dynamicznym zmianom, więc ten kurs może okazać się także przydatny tym osobom, które po dłuższym okresie w jednej roli, w jednej firmie, decydują się na zmiany i ponowne wejście na rynek pracy.

Rekrutacja programisty

Beata Nowacka

Head of People & Culture (Idemia Poland, Incubly, thirty3), Owner at Collabity.space

Kurs „Rekrutacja programisty” to jest strzał w 10! W tym kursie jest to, co trzeba wiedzieć przed wejściem na rynek IT. Ta wiedza zaoszczędzi Wasz czas, często pieniądze, ale przede wszystkim zaoszczędzi dużo stresu i frustracji związanej z procesem rekrutacji. Jako rekruter mogę przyznać, że posiadając informacje zawarte w kursie, kandydaci będą mieli szansę wypaść zdecydowanie lepiej na rozmowie kwalifikacyjnej. Zdecydowanie polecam, tu wszystko się zgadza.

Rekrutacja programisty

Karina

Specjalista ds. rekrutacji IT w Godel Technologies Poland

WYBIERZ WERSJĘ

WYBIERZ WERSJĘ

Pamiętaj o dodatkowej zniżce dla dotychczasowych klientów – jeżeli posiadasz już Roadmapę programisty i Programistę dzisiaj, otrzymujesz zniżkę w wysokości 77 zł, natomiast jeżeli posiadasz Roadmapę programisty, Programistę dzisiaj oraz kurs Git od podstaw, zniżka to aż 200 zł. Żeby aktywować zniżkę, po dodaniu produktu do koszyka, w polu na kupon zniżkowy wpisz adres email, który podałeś kupując poprzednie produkty.

Zapisy na pierwszą edycję kursu zostały zamknięte. Zapisz się na listę oczekujących, by nie ominęła Cię premiera kolejnej edycji.

.

Rekrutacja programisty

Rekrutacja programisty to kurs, w którym uczę Cię jak najefektywniej przejść przez proces rekrutacyjny, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne. Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedział, którą drogą iść, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

Rekrutacja programisty to także dostęp do zamkniętej społeczności na Discordzie oraz regularne live’y oraz sesje Q&A dla uczestników kursu.

Cena: 697 zł

(cena obowiązuje tylko w przedsprzedaży kursu dla odbiorców mailingu, od 15.03 kurs będzie dostępny w regularnej cenie 797 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje kursu.

Rekrutacja programisty + Roadmapa programisty + Programista dzisiaj

W pakiecie 106 zł taniej!

W tym pakiecie otrzymujesz dodatkowo dwa ebooki, z którymi droga do zostania programistą będzie dużo łatwiejsza i zajmie dużo mniej czasu.

Z Roadmapy programisty dowiesz się kiedy, czego i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą.

Z Programisty dzisiaj dowiesz się skąd się uczyć.

To dwie książki, w których zawarłem wiedzę będącą efektem kilkunastu lat doświadczenia w branży IT. Ich przeczytanie pomoże zaoszczędzić Ci wielu miesięcy poszukiwań, błądzenia i kręcenia się w kółko.

W efekcie zaoszczędzisz masę czasu oraz pieniędzy, które mógłbyś lub mogłabyś wydać na niewłaściwe kursy czy szkolenia. Nauka programowania będzie łatwiejsza, a Ty szybciej zdobędziesz wymarzoną pracę w IT.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:
kurs Rekrutacja programisty (regularna cena w przedsprzedaży 697 zł, od 15.03 cena kursu to 797 zł)
e-book Roadmapa programisty (regularna cena 89 zł)
e-book Programista dzisiaj (regularna cena 119 zł)

Cena: 905 zł 799 zł
(oszczędzasz 106 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje kursu oraz obu e-booków.

Rekrutacja programisty + Git od podstaw

W pakiecie 197 zł taniej!

Pakiet dwóch kursów Rekrutacja programisty oraz Git od podstaw.

Rekrutacja programisty to kurs, w którym uczę Cię jak najefektywniej przejść przez proces rekrutacyjny, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne. Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedział, którą drogą iść, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

Rekrutacja programisty to także dostęp do zamkniętej społeczności na Discordzie oraz regularne live’y oraz sesje Q&A dla uczestników kursu.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:

kurs Rekrutacja programisty (regularna cena w przedsprzedaży 697 zł, od 15.03 cena kursu to 797 zł)
kurs Git od podstaw (regularna cena 399 zł)

Cena: 1096 zł 899 zł
(oszczędzasz 197 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje obu kursów.

Rekrutacja programisty + Programista dzisiaj + Roadmapa programisty + Git od podstaw

W pakiecie 305 zł taniej!

Pełen pakiet, dzięki któremu zmaksymalizujesz swoje szanse na zostanie programistą.

Oprócz kursu Rekrutacja programisty, dwóch e-booków Roadmapa programisty oraz Programista dzisiaj, otrzymujesz także świetny kurs Git od podstaw.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:

kurs Rekrutacja programisty (regularna cena w przedsprzedaży 697 zł, od 15.03 cena kursu to 797 zł)
kurs Git od podstaw (regularna cena 399 zł)
e-book Roadmapa programisty (regularna cena 89 zł)
e-book Programista dzisiaj (regularna cena 119 zł)

Cena: 1304 zł 999 zł
(oszczędzasz 305 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje obu e-booków oraz obu kursów.

Rekrutacja programisty

KURS W SPRZEDAŻY TYLKO DO 29 MARCA 2023!!!

Rekrutacja programisty to kurs, w którym uczę Cię jak najefektywniej przejść przez proces rekrutacyjny, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne. Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedział, którą drogą iść, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

Rekrutacja programisty to także dostęp do zamkniętej społeczności na Discordzie oraz regularne live’y oraz sesje Q&A dla uczestników kursu.

Cena: 797 zł

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje kursu.

Rekrutacja programisty + Roadmapa programisty + Programista dzisiaj

W pakiecie 106 zł taniej!

PAKIET DOSTĘPNY TYLKO DO 29 MARCA 2023!!!

W tym pakiecie otrzymujesz dodatkowo dwa ebooki, z którymi droga do zostania programistą będzie dużo łatwiejsza i zajmie dużo mniej czasu.

Z Roadmapy programisty dowiesz się kiedy, czego i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą.

Z Programisty dzisiaj dowiesz się skąd się uczyć.

To dwie książki, w których zawarłem wiedzę będącą efektem kilkunastu lat doświadczenia w branży IT. Ich przeczytanie pomoże zaoszczędzić Ci wielu miesięcy poszukiwań, błądzenia i kręcenia się w kółko.

W efekcie zaoszczędzisz masę czasu oraz pieniędzy, które mógłbyś lub mogłabyś wydać na niewłaściwe kursy czy szkolenia. Nauka programowania będzie łatwiejsza, a Ty szybciej zdobędziesz wymarzoną pracę w IT.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:

kurs Rekrutacja programisty (regularna cena 797 zł)
e-book Roadmapa programisty (regularna cena 89 zł)
e-book Programista dzisiaj (regularna cena 119 zł)

Cena: 1005 zł 899 zł
(oszczędzasz 106 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje kursu oraz obu e-booków.

Git od podstaw + Rekrutacja programisty

W pakiecie 197 zł taniej!

PAKIET DOSTĘPNY TYLKO DO 29 MARCA 2023!!!

Pakiet dwóch kursów, z którym droga do zostania programistą będzie dużo łatwiejsza i zajmie dużo mniej czasu.

Rekrutacja programisty to kurs, w którym uczę Cię jak najefektywniej przejść przez proces rekrutacyjny, od początku do końca skupiając się na tym, co w danym momencie jest najbardziej istotne. Dzięki Rekrutacji programisty będziesz wiedział, którą drogą iść, co konkretnie robić, jak budować portfolio, jak przygotowywać się do rozmów i jak wyciągać z nich wnioski.

Rekrutacja programisty to także dostęp do zamkniętej społeczności na Discordzie oraz regularne live’y oraz sesje Q&A dla uczestników kursu.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:

kurs Rekrutacja programisty (regularna cena 797 zł)
kurs Git od podstaw (regularna cena 399 zł)

Cena: 1196 zł 999 zł
(oszczędzasz 197 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje obu kursów.

Rekrutacja programisty + Programista dzisiaj + Roadmapa programisty + Git od podstaw

W pakiecie 305 zł taniej!

PAKIET DOSTĘPNY TYLKO DO 29 MARCA 2023!!!

Pełen pakiet, dzięki któremu zmaksymalizujesz swoje szanse na zostanie programistą.

Oprócz kursu Rekrutacja programisty, dwóch e-booków Roadmapa programisty oraz Programista dzisiaj, otrzymujesz także świetny kurs Git od podstaw.

Git to najpopularniejsze narzędzie używane przez programistów. Korzysta z niego aż 94% wszystkich programistów, a poznanie go na zaawansowanym poziomie może znacząco zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie pierwszej pracy w IT.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku trzeba się coraz bardziej wyróżniać. Świetnym sposobem jest zdobycie zaawansowanej, praktycznej wiedzy w wybranej technologii – na przykład w Gicie.

Wybierając ten pakiet, otrzymujesz:

kurs Rekrutacja programisty (regularna cena 797 zł)
kurs Git od podstaw (regularna cena 399 zł)
e-book Roadmapa programisty (regularna cena 89 zł)
e-book Programista dzisiaj (regularna cena 119 zł)

Cena: 1404 zł 1099 zł
(oszczędzasz 305 zł)

Wybierając tę wersję otrzymujesz dożywotnie aktualizacje obu e-booków oraz obu kursów.

REKRUTACJA PROGRAMISTY

REKRUTACJA PROGRAMISTY

Jak pokonać konkurencję i zdobyć pracę w branży IT.

.

Kto jest autorem kursu?

Nazywam się Kamil Brzeziński. Pierwsze kroki w programowaniu stawiałem jeszcze jako dzieciak (miałem wtedy dwanaście albo trzynaście lat), tworząc pierwsze strony internetowe i pisząc proste programy.

Później pasja przerodziła się w pracę (ale pasja wciąż została!) – w branży IT jestem obecny już ponad dziesięć lat. Karierę rozpoczynałem w Menlo Innovations, wyjątkowej, wielokrotnie nagradzanej firmie z Ann Arbor w stanie Michigan (USA). Po powrocie do Polski pracowałem nad rozwojem narzędzi wykorzystywanych przez firmę TomTom w branży autonomicznych samochodów, w Fujitsu rozwijałem aplikację, bez której nie działałaby tokijska giełda, a w międzynarodowej korporacji IDEMIA byłem częścią zespołu odpowiedzialnego za rozwiązania dla jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Indiach.

Od czterech lat prowadzę w serwisie YouTube popularny kanał o programowaniu Jak nauczyć się programowania, na którym w prostych słowach opowiadam o programowaniu.

Kanał Jak nauczyć się programowania na YouTubie to:

🔥 4 miliony wyświetleń wszystkich filmów
🔥 200 tysięcy wyświetleń miesięcznie
🔥 65 tysięcy subskrybentów
🔥 15 tysięcy pozytywnych komentarzy
🔥 setki prywatnych wiadomości z podziękowaniami za pomoc w rozpoczęciu kariery w IT

Jestem również autorem dwóch ebooków: Roadmapa programisty, w którym piszę czego,  kiedy i dlaczego się uczyć, żeby zostać programistą oraz Programista dzisiaj, w którym wskazuję konkretne, sprawdzone źródła, z którymi powinniśmy się zapoznać rozpoczynając swoją przygodę z programowaniem oraz branżą IT.  

A poza YT zapraszam na Instagram, grupę na Facebooku oraz kanał na Discordzie.

NA JAK DŁUGO OTRZYMUJĘ DOSTĘP DO KURSU?

NA JAK DŁUGO OTRZYMUJĘ DOSTĘP DO KURSU?

Dostęp do kursu otrzymujesz dożywotnio. W praktyce oznacza to, że tak długo jak będzie istnieć platforma Programuj od podstaw, Ty będziesz mieć dostęp do kursu. Będziesz też otrzymywać wszystkie aktualizacje kursu!

Platforma Programuj od podstaw na pewno będzie istnieć za rok, za dwa lata i za trzy też 🙂 Na 99% będzie istnieć za 5 lat i jest duża szansa, że także za 10 lat. Oczywiście w pewnym momencie mogą pojawić się zmiany, ale umówmy się w ten sposób, że jeżeli w jakiejś odległej przyszłości będę zamykał platformę, dam Ci znać co najmniej rok wcześniej i dam Ci też możliwość ściągnięcia wszystkich zakupionych materiałów. Innymi słowy – kupując kurs, faktycznie dostajesz go na zawsze.

CO JEŻELI KURS NIE SPEŁNI MOICH OCZEKIWAŃ?

CO JEŻELI KURS NIE SPEŁNI MOICH OCZEKIWAŃ?

Dołożyłem wszelkich starań, żeby kurs nie miał słabych punktów, ale jeżeli mimo wszystko kurs nie spełni Twoich oczekiwań, wystarczy, że w ciągu 14 dni od zakupu wyślesz mi maila na adres kamil@programujodpodstaw.pl z informacją o odstąpieniu od umowy, a ja bez żadnych pytań zwrócę Ci całą kwotę.

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ PO ZAKUPIE?

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ PO ZAKUPIE?

Tak, faktura wysyłana jest na maila od razu po opłaceniu zamówienia.

Scroll to Top